ישמאל

הודעה אדמיניסטרטיבית: חלקכם הגדול בודאי כבר שמע על הבלוג הקבוצתי החדש שהוקם תחת הנהגתו האמיצה של נמרודני אבישר, הלא הוא IsraLeft, הבלוג בו אנחנו מכבסים את הכביסה המלוכלכת של ישראל בפומבייסט. הפוסט הראשון שלי התפרסם זה לא מכבר. לא שזה צריך לעניין אתכם – אתם, אפשר להניח, דוברים עברית. אבל אם במקרה יש לכם מכרים בחו"ל שאינם מכירים את שפתנו, ואתם חושבים שיעניין אותם לקרוא עמדות ודעות מהחלק השמאלי של המפה הפוליטית הישראלי, אתם יכולים לשלוח להם קישור.

ואם אנחנו כבר בענייני אדמיניסטרציה: מישהו מכיר תוסף טוויטר לפיירפוקס שיודע להציג את הטוויטים החדשים מהישן ביותר לחדש ביותר, במקום שאני אצטרך כל פעם לגלול עד הסוף? אם הוא גם יודע לא לסמן כקרואים טוויטים שעוד לא קראתי, מה טוב. חן חן.

8 Replies to “ישמאל”

 1. תגיד, מה היחס בין קוראים מהארץ לקוראים מחו"ל שם?
  (אני יודע שזו רק התחלת הדרך וכו' וכו'. ובכל זאת)

 2. @דרומי: כרגע רוב הקוראים הם מהארץ. זה טבעי והגיוני – רוב האנשים שעוקבים אחרי הטוויטרים, הפייסבוקים והבלוגים שלנו הם ישראלים, ואלה הקישורים הראשונים. זה תהליך צפוי מראש – לא היה לי, לפחות, ספק שככה יהיה בהתחלה. בלוג שמרכז את דובי, יוסי, אור, נועה, אלעד ואנוכי מן הסתם יעורר עניי בקרב צרכני בלוגים ישראלים. העניין הזה מאכיל את גוגל, וגוגל מאכיל את החבר'ה מחו"ל. עם הזמן וההעלאה של תכנים נוספים, היחס הזה יתהפך.

 3. מאמר מעניין שמבהיר את הפוליטיקה הישראלית בצורה מאד מוצלחת.

 4. לגבי כלי לטוויטר – אני לא בטוח שהוא עונה לכל הדרישות שלך, אבל קראתי הרבה המלצות לאחרונה על Seismic Desktop ככלי שמייעל את העבודה עם טוויטר אז הייתי ממליץ לך לבדוק אותו.

 5. כבר אמרתי לנמרוד: יופי של אתר והיוזמה היא מבורכת ביותר.

  בעניין השאלה: אין לי משהו חכם לייעץ עליו, אבל אני לבינתיים, בדיוק בגלל הסיבות שציינת, עשיתי מנוי לרסס של הטוויטים וקורא אותם עם הגוגל רידר (ניתן להגדיר שהישנים ייראו קודם, ואז אתה פשוט גולל)

 6. כפי שאמרתי בעבר בתגובותיי לאתר: העובדה שיש שם יותר מבלוגר אחד היא אחד היתרונות הגדולים ביותר בניהול בלוג פוליטי – מודלים דומים הצליחו בצורה יוצאת דופן בחו"ל, ואני בטוח, גם מכיוון שהבלוג עצמו הוא בשפה האנגלית – שתזכו להצלחה דומה :)

  בהצלחה!
  זיגמונד

 7. נתאי – הימין הדתי מעדיף להשתמש ב-"סמול" כרמז לסמאל – שמו של המלאך הרע הראשי, אדון כל המשטינים (או משהו כזה).

סגור לתגובות.