הקישור שאינו נגמר

ויאמר שחר

הלינק נוצר אצל סיני גז, שהעביר לעידו שהעביר לאטימולוגיה שהעבירו למעיין דר שבחרה להעביר למזבלה שזרקו את הלפיד ליוני ציגלר. ציגלר הסתבך קצת, הסתלבט קצת והעביר את הלינק ליאיר יונה שפינק בהשמעת בכורה אמיתית והפתיע את שמוליק כץ שהעביר לנדב לזר שהוסיף שיר לשרשרת. נדב העביר לאורי, שהעביר לאייל גרוס, שגילגל לאייל ניב ומשם אל נתי יפת מ”מחשבות פוליטיות”. נתי העביר את זה לדותן שהעביר את זה לנדב פרץ שהעביר אליי.

ויוסף ויאמר

חשבתי להעביר לגדי אלכסנדרוביץ’ שיוכל לתרום פרספקטיבה מתמטית מעניינת על נושא האינסוף, אבל אז גליתי שתנאי המשחק אוסרים עליי (שכן גם גדי וגם אני שוכנים בבלוגלי) אז אני מעביר לדובי.

ויתעצבן דובי עד מאד כי גם ככה אין לו זמן לשום דבר בימינו, ויאמר כה אל משעבדו אל שחר, ויעץ שחר כי יזרוק תמונה של שלג פור גוד מז'ר, ויצא דובי אל הרחוב וירא כי השחיר השלג ויהיה לפיכסה. ויחזור דובי לביתו ולדירתו ולחדרו, וישקע במחשבות אודות האינסוף, ותנדודנה עיניו אל מדף הספרים, ותתגלה לעיניו מהות האינסוף, הלא היא כמות הספרים אותם עליו לקרוא מען כי יוכל לכתוב הצעת מחקר ראויה לשמה, ויתעצב דובי אל ליבו עד מאד, ויאשים את שחר.

ויעביר דובי את הקישור חזרה לגדי, מען כי תש כוחו ולא התחשק לו לחשוב על מישהו אחר, וגדי איש טוב, ובטח יהיה לו משהו מעניין יותר ממני להגיד על האינסוף.

11 Replies to “הקישור שאינו נגמר”

  1. עפרונית, איפשהו בשרשרת מישהו רצה להעביר לך, אם אני זוכר נכון, אבל כנראה לא ראית.

  2. טוב, הזכרון שלך אף פעם לא היה מה שהוא היה פעם, לא?
    (ולטובת הדורות הבאים – זה בהחלט לא היה רמז פאסיב-אגרסיב! מעולם לא לקחתי חלק במשחקי הרשת האלה ואני לא בטוחה שעכשיו, מבין כל הזמנים שבעולם, יהיה הזמן האולטימטיבי לקרוא לי לשחק)

  3. למען, או יען כי, אבל לא ידוע לי על מען כי. (מבקשת לפתוח קבוצת תמיכה לדוקטורנטים עם תסמונת פרוקרסטינציה).

סגור לתגובות.