מדינת-בלי-לאום

אחרי מאמצים מרובים ודחיית דדליינים אינסופית (אבל עם תרוצים טובים!), הטיוטא הראשונה של הצעת המחקר שלי, שעל הדרך היא גם עבודת סיום של הקורס שהיה לי בסמסטר הקודם, הושלמה ונשלחה למרצה של הקורס. עוד אין לי מנחה לתזה, שזה די אדיוטי, אבל אני מקווה לשכנע את המרצה המועדף עלי לעשות את זה בשבוע הקרוב, אם אני אגייס את החוצפה הדרושה כדי לספר לו שבחצי שנה האחרונה לא עשיתי שום דבר מתוקף תפקידי כעוזר המחקר שלו.

בכל מקרה, להלן הטיוטא. אני מזהיר אתכם שזה משהו די ראשוני, וחסרה כמות אדירה של ספרות שם, תיאורטית ופרקטית, וכל התיאור של ישראל שם הוא די מופלץ, ואין לי ממש מתודולוגיה, אבל חוץ מזה, אתם מוזמנים לספר לי שאני אדיוט ושזה בושה שמישהו שמסוגל לכתוב דבר כזה איום הצליח לסיים תיכון, שלא לדבר על להתקבל לדוקטורט.

לא, באמת, אני רוצה שתגידו לי את זה.

(לא, סתם. אני רוצה שתגידו לי שאני פורץ דרך וגאון, אבל קיוויתי שאולי פסיכולוגיה הפוכה תעבוד פה).

4 Replies to “מדינת-בלי-לאום”

 1. "אם אני אגייס את החוצפה הדרושה כדי לספר לו שבחצי שנה האחרונה לא עשיתי שום דבר מתוקף תפקידי כעוזר המחקר שלו."

  מה זאת אומרת? באקדמיה, _להיות עוזר המחקר שלו_ זה מה שעשית. אתה חדש כאן? הלו, זה רדיו? תגיד לו שקראת את מה שקראת ממילא, או משהו. סביר להניח שהוא עסוק מדי בלשחק שש-בש ולכתוב בלוגים מלשאול אותך מה עשית. או שהוא עסוק מדי בלכתוב ספר. או משהו. האמת העגומה היא שהפרה לא רוצה להניק בדיוק כמו שהעגל רוצה לינוק. וראה המדריך לתלמידי מחקר של שחר, שאני מתעצל ללנקק אליו. כשתרצה עזרה ממנו, אתה תצטרך לבוא אליו. עוזר מחקר זו פוזיציה הצהרתית.

  ולאן הלכו הציטוטים מהבחינות? נהניתי מאד! (משלושתם). אל תגיד לי שקיבלת שכל והחלטת להוריד אותם? :)

 2. אוף זה באינגלז :-)
  כבעלת תואר ראשון במדע המדינה אני אעשה מאמץ ואקרא! ואז אחזור ואגיב כמובן.

 3. קראתי (כמעט את הכל).
  נושא מאד מעניין, והגישה שלך לנושא גם כן מעניינת.
  לא הכרתי את ההיסטוריה של שוויץ בכלל, ולא את של בלגיה לעומק.

  הפוסט האחרון בבלוג של maya567: שחקנים – הקרנת בכורה

סגור לתגובות.