פוסט מהעתיד: מלחמת עזהאהוד ברקראשי

תגובות

פוסט מהעתיד: מלחמת עזה — 8 תגובות

 1. מעניין שההקדמה בוחרת להתעלם, ככל הנראה במכוון, מהמלחמה שסימלה יותר מכל את הקדנציה השנייה של אולמרט כראש ממשלה ב-2023 – מלחמת רמאללה (מבצע "סלינו על כתפינו" בשמה הרשמי).

 2. פיסקה 2 שורה לפני-אחרונה, צ"ל "לו" במקום "לא".

  תודה וסליחה.

 3. שחר: דובי גם לא הזכיר את העלייה של אנשי מפלגת "קדושי אללה" (הזרוע המקומית של אל קעידה) לשלטון בגדה ב-2016, שלאחריה הטבח ההמוני שביצעה שם ישראל ב-2018 כדי "לצרוב את תודעת" אנשי הגדה נגד בחירה באל-קעידה. יש התולים טבח זה בשילוב כוחות בטחון מופרטים בלחימה, שמורכבים ברובם מאנשי מג"ב לשעבר שקיבלו תשלום פר-הריגה. (חד"ש קראה לזה "שגיאה היסטורית" והזכירה את האס-אס, מר"צ קראה לבדוק שאנשי הכוחות מקבלים תנאים סוציאליים כנדרש על-פי חוק). רוב ההרג נעשה בעזרת שימוש בפצצות מצרר בהיקף חסר-תקדים. ראש הממשלה ליברמן טען בתוקף שהנחה את הכוחות לכוון את הפצצות כך שיפגעו רק בריכוזי טרור.

  דובי גם לא דיווח על התקרית של 2018 בה סארי נוסייבה הצית את עצמו בלב ירושליים במחאה על הטבח בגדה, שבמהלכה עובר אורח שפך עליו בנזין, כדי, לדבריו "לעזור לו".

 4. ספויילרים לסוף הספר.
  רבין יוצא מהמחבוא ומקים את המחתרת העברית השנייה, בתגובה טומי לפיד ואריאל שרון חושפים לציבור את אה"ל (ארגון הונגרי לוחם) , אולמרט נכנס לחליפת הרובוט שלו וראשי צה"ל פותחים את המנהרות מתחת לעזה ומסירים את האיפול שהצנזורה הצלבנית הטילה על רובוט העכביש שהם החביאו שם.

 5. פינגבאק: מבט פילוסופי » ארכיון הבלוג » איך הגענו למצב הזה?

 6. פינגבאק: לא שומעים! » הנבואה

 7. פינגבאק: תודעה כוזבת » ארכיון הבלוג » פוסט מהעתיד: עכשיו זה אישי!!!!! (ובו הכותב שוב מעמיד פני מישהו אחר)