בכל מיני צבעים

אח"י דקר תרגמה תבנית חדשה לוורדפרס, בשם seashore. מיד כשראיתי את התבנית אהבתי אותה – מצד אחד היא בגוונים בהירים שתמיד מועדפים עלי, ומצד שני היא לא לבנה עד כדי ספרטניות כמו הקובריק ריוומפד שהשתמשתי בו עכשיו, וכל זאת תוך שימור צמד העמודות החביב עלי כל כך. כבונוס, הכיווניות של התבנית החדשה (פוסטים מימין, עמודות משמאל) הרבה יותר הגיוני עבור הקורא העברי. אז תודה לחנית.

התמונה הנפלאה (לטעמי) שבהדר צולמה על-ידי אשתי במהלך הביקור שלנו לפני כשבועיים בקונסרבטוריום הפרפרים שבאזור הניאגרה. מקום יפהפה ולדעתי הרבה יותר מהנה מאשר המפלים עצמם כיעד לתיירים. בכל מקרה, הפרפרים נועדו לסמל את האביב שהגיע אלינו באיחור. אם כי ברגעים אלו ממש משתוללת סופת ברקים אימתנית מחוץ לחלון עם גשם והכל. אני מקווה שעד מחר בבוקר יתבהר, כי דווקא תכננו לנצל את האוטו החדש לטיול לאחד האגמים הקטנים באזור.

9 Replies to “בכל מיני צבעים”

  1. לא רוצה לבעס (והתבנית באמת מאוד יפה), אבל באקספלורר, התגובות מתחרפנות….
    הן מוטות שמאלה על הבלוגרול, במקום להידבק לימין.

    1. דווקא בדקתי על אקספלורר (6), ואצלי זה נראה בסדר גמור, חוץ מזה ששני הסרגלים מאוחרים לאחד ארוך – אבל זה היה גם בתבנית הקודמת משום מה. באיזו גרסא את משתמשת?

  2. יפה מאוד! אני חושב שזאת התבנית הראשונה לוורדפרס שבאמת מושכת אותי. בינתיים בבלוגלי אני ממשיך להתפשר על תבניות.

  3. התגובות בסדר, אבל השמות של הכותבים לפעמים בורחים קצת. נגיד השם של ירדן והתאריך של התגובה שלו "עלו" על ענן התגיות (במחשב אחר זה היה בסדר קודם)

סגור לתגובות.