חברים (בימי) כולירה

1. לא, לשלוח לי "מזל טוב" בפייסבוק זה לא מספיק. גם לשלוח מתנות פייסבוק זה לא נחשב. לעזאזל, אנשים, במינימום תשלחו דוא"ל נורמלי. שלא לדבר על זה ששיחה פעם בשנה לקנדה זה לא כזה עסק יקר. זה יותר זול מלהתקשר לסלולרי!
1.5 בנערותי, כשלמדתי תכנות בבית ספר, אחת התוכנות הראשונות שבניתי הייתה לוח שנה פרימיטיבי, שידע לזכור כל מיני סוגים של ארועים (שנתיים, חד פעמיים וכאלה) ולהודיע לי כשמשהו כזה מתקרב. שילבתי את זה עם תוכנת השעון המעורר שיצרתי בעצמי (תוכנה, עאלק. קובץ באץ' ששולח הוראה לנגן דיסקים להפעיל שיר ספציפי בשעה היעודה – מאוד שימושי. לקח לי שנים למצוא משהו שעושה אותו דבר בחלונות), וכך כל בוקר התעוררתי ועל המסך היו הודעות על ארועים שצפויים לי בקרוב. הדבר הראשון שהכנסתי לשם היה רשימת ימי ההולדת של כל הילדים בכיתה שלי. אני סנילי, אז אני אף פעם לא זוכר כשיום הולדת מתקרב, וכך יצא שלעיתים קרובות שכחתי לגמרי מימי הולדת של חברים. בהתחלה ניסיתי להקפיד להביא מתנה קטנה, או לפחות להגיד מזל טוב לכל מי שהיה לו יומולדת באותו יום. עם הזמן גיליתי שהסניליות שלי עברה אבולוציה והתאימה את עצמה למצב החדש: עכשיו יכולתי לשכוח דברים חשובים בין שבע בבוקר, כשהתעוררתי, לשבע וחצי, כשהגעתי לבית הספר.

סתם, נזכרתי.

2. בשאר אל אסאד חבר שלי בפייסבוק. באמת. טוב, כנראה לא באמת, אבל זה זיוף מאוד משעשע (יש עוד אחד, אבל הוא לא אישר אותי). מה שמשעשע זה הסורים שחושבים שזה באמת הוא:

Omar Amer (Syria) wrote
at 1:42pm on December 11th, 2007

hi ..mr. president
nice to see u here ,and we are very proud of you ..and i wish you agood health.. . thank u

 

 

Wissam Alyazji (no network) wrote
at 5:21pm on December 4th, 2007

alf tahiyeh toPresident Doctor Bashar Alassad. We are very proud of you and your accomplishments. You really put our heads up. I wish u a good health and we will all stand behind you in order to make Syria one of the best places in the world.

Thanks for accepting me as a friend…..

 

 

Omar Kirklar (Syria) wrote
at 7:19pm on November 23rd, 2007

Let the God watch all over you my president and we r all as syrians glad to have o man just like you.
nations will be proud to have a president like you but no one will did and and we r glad of being with ya.

 

 

ויש עוד ישראלי שאסאד קיבל אל תוך רשימת החברים שלו:

 

Peleg Pegleg Maimon (Israel) wrote
at 3:40am on November 27th, 2007

dude,wats the story with the golan?everybody know's that we wont give up for it,so why cant u give up for it?

 

נכון לעכשיו אני מחכה שהוא יאשר שהבסיס להכרות בינינו היא שנלחמנו אחד בשני ב-73. (פייסבוק לא נתן לי לבחור את השנה הזו רק בגלל שעוד לא נולדתי. אז כתבתי בחלון הטקסט בעצמי. פפפפפט!).

 

בעיסוקים המועדפים עליו אסאד כותב שהוא אוהב לבלות עם האישה והילדים, מגוון פעילויות ספורט, ו"לנהל את סוריה". קטעים עם הערבים האלה.