איפה הכסף?

לאור הקדמת הבחירות, קמפיין הבחירות המקדימות שלי ושל יהונתן קלינגר שהתנהל לו בעצלתיים נאלץ להתעורר ולהתחיל להזיז את עצמו. צעד ראשון והכרחי, למרבה הצער, הוא גיוס כספים. אין לי הון עצמי להשקיע בבחירות הללו, אין מאחורי שום גורם שיכול לתמוך בי, ואין לי תומכים עשירים שיכולים להרשות לעצמם לזרוק 10,000 ש"ח כל אחד על קמפיין בחירות של מישהו.

מה שיש לי זה אתכם: אלפי אנשים רגילים, אזרחים שקמים בבוקר והולכים לעבודה, ואין להם הרבה כסף, אבל יש להם רצון לשנות פה, לתקן. ובדיוק אתכם אני צריך. דרך אתר מימונה פתחתי פרויקט גיוס תרומות. היעד הראשוני צנוע: 5,000 ש"ח (30% מהם כבר נתרמו), במשך שבועיים. השאיפה, כמובן, היא להגיע להרבה יותר מזה בעזרתכם. כל תרומה עוזרת ומקדמת אותנו למטרה.

בעזרת התרומות שלכם אוכל לממן הדפסת חומרים, כמו גם חוגי בית ברחבי המדינה (אגב, אם אתם רוצים לארח חוג בית כזה אצלכם, רק תגידו).

אם אתם קוראים את הבלוג הזה אתם כבר מכירים אותי, את עמדותי ואת כישורי. אתם גם בטח כבר יודעים אם הייתם רוצים לראות אותי בכנסת או לא. אז אם כן, אני אודה לכם אם תוכלו לתמוך בקמפיין.

מה עוד אפשר לעשות? להפיץ. קישורים לפוסט הזה, או ישירות לפרויקט במימונה. להפיץ לכל קצוות הארץ, ולהציק לכל החברים שלכם עד שהם זורקים אתכם מכל המדרגות על כמה ששני החבר'ה האלה ראויים לקולות שלהם בפריימריס (בהנחה שהחברים שלכם חברי מפלגת העבודה). אנחנו נמנעים מלהספים אתכם ואת חברי המפלגה בכלל, ולכן תלויים לגמרי בשיתוף הפעולה שלכם כדי להפיץ את שמענו למרחוק.

אם יש לכם שאלות, או שאתם מעדיפים לתרום באופנים אחרים (בהמחאה, או דרך התנדבות), דברו איתי בדוא"ל.

ודבר אחרון: הייתי מאוד רוצה להוסיף לעמוד הפרויקט סרטון קצר בו אציג את עצמי. הבעיה היא שהמצלמה הביתית שלי די מחורבנת. אם למישהו יש מצלמה טובה, ומוכן לפגוש אותי ברחובות או בתל-אביב כדי לצלם סרטון של כמה דקות, צרו איתי קשר.

8 Replies to “איפה הכסף?”

 1. נראה לי שדוא"ל לחברי המפלגה הוא דרך תקשורת לגיטימית. וזולה. קיבלתי כבר כמה כאלה, ולא ממש הרגשתי פגוע. מה שכן – צריך לחשוב טוב מה כותבים בדוא"ל כזה כדי שיהיה אפקטיבי.

 2. לא יודעת אם זו בדיוק תגובה לפרסום או פידבק פרטי, אבל נראה לי שהתמונה הזאת עלולה להרתיע תומכים פוטנציאלים בקרב מצביעי העבודה (למשל אמא שלי). אולי כדאי לחשוב (גם) על סלוגן פחות היפסטרי, שמייצג יותר את הגישה השקולה והפרקטית שלך לפוליטיקה? הוא מצחיק למי שמכיר אותך, אבל לדעתי יפגע בתדמית שלך למי שלא.
  בהצלחה.

 3. יעל – זה לא הסלוגן שלי. זה מם שיצר שחר אבן-דר מאנדל. והוא מוצג רק כאן, בעמוד הזה, ולא בשום מקום רשמי של הקמפיין.

  אגב, אם למישהו יש רעיונות לסלוגנים, אני גרוע באופן מפעים בקטע הזה…

 4. טוב אחרי התלבטות מסויימת קיבלת גם את תרומתי הצנועה. דרך אגב, בזמנו כשניסתי להרשם דרך העמוד שלכם בפייסבוק זה לא כ"כ הלך.
  מעניין אותי גם מה אתה חושב על המרוץ לפריימריס עכשיו, אחרי ה"רכישות" האחרונות.

 5. נעם – תודה רבה! לגבי המרוץ, מן הסתם הרבה יותר צפוף, והסיכוי להצליח ירד משהו, אבל אני רוצה לקוות שגם העוגה עצמה תגדל לאור גל המתמודדים החדש, והעבודה תגיע ל-25 מנדטים ואף יותר.

  אגב, אני שמח לבשר שהגעתי ליעד הראשוני! הידד ותודה לכל התורמים! ואל תפסיקו לספר לאנשים על הפרויקט בפרט ועלי בכלל – יחד הצלחנו במשימה אחת, אבל הדרך ליעד הסופי עוד ארוכה.

 6. בהצלחה. אני סקפטי (עוד באירופה הייתי סקפטי) לגבי הסיכויים שלך ואני אפילו לא חבר מפלגה כך שגם לתרום לך את קולי לא אוכל, אבל אני מבטיח לנסות לשכנע את בני המשפחה שלי (אלו מהם שחברים במפלגה) להצביע עבורך.
  כמו כן, בזכותך תרמתי לראשונה בחיי למטרה פוליטית.

 7. הי דובי,
  ביום חמישי אגיע להצביע בפריימריז של מפלגת העבודה בירושלים.
  רק אתמול נחשפתי באינטרנט לרשימה המלאה של המתמודדים, והופתעתי למצוא שם אותך. בכלל לא ידעתי שאתה מתמודד, ולמעשה מקריאה רנדומלית בבלוגים שלך סברתי שאתה בכלל עושה דוקטורט בקנדה הרחוקה.

  עברתי על הפוסטים האחרונים שלך פה בבלוג ולא הצלחתי לאתר התייחסות לנקודה בה החלטת שאתה מתמודד בבחירות, לתהליך (המנטלי או אפילו הפרוצדורלי) שנדרש ממך לשם כך, או לסיבות שהציתו את אש הפוליטיקה בעצמותיך, כמאמר הקלישאה.

  אשמח להתייחסות קצרה או להפנייה ללינק רלוונטי (שאינו בפייסבוק – כי מה לעשות, ישנם מוזרים כאלו שלא מתחברים, תרתי משמע).

  תודה, וכמובן – בהצלחה רבה !

סגור לתגובות.