פיצ'ר חדש בלא שומעים

סדרה של חיפושים מוזרים הביאו אנשים לבלוג שלי בימים האחרונים – לצד חיפושים פחות או יותר לגימיטיים ("כל האמת על ריבנטרופ מולוטוב"! "רעיונות לתזה במשפטים" (באמת?) או "למה ילד משקר שהוא לא עשה קקי?") הופיעו כמה חריגים במוזרותם. ראשית היה האדם שחיפש "תמונות מצחיקות עם פטיש" (החיפוש הוביל לעמוד הראשי שלי, משום מה), "כל הסרטים שיצאו על סוקראטס וקריטון" (כולם! החיפוש הוביל לקטגוריות אלימות בבלוג), "מבנה אצבעות אצל הומוסקסואלים" (פופ!), והיום, כגולת הכותרת, נכנס חיפוש אחר ""Dubi Kanengisser" nude" (הוביל לפוסט על שייח ג'ראח). שזה קצת מחמיא לי, אני מניח, אבל בכל זאת.

בעקבות התייעצות עם הטוויטראטי, הגענו למסקנה שמדובר על מקור פוטנציאלי להכנסה. לפיכך, לאור דרישת הקהל, אני פותח את חנות הסקס של דובי: תמונות של דובי בתנוחות מפתות יהיו מעכשיו חלק ממגוון תכני הפרימיום שמספק הבלוג ללקוחות משלמים בלבד. אם חפצה נפשכם בתמונת עירום שלי, אנא השתמשו בכפתור התרומה שבראש הטור שמשמאל. כדי להגן על נפשותיהם הרגישות של תורמים תמימים, רק מי שיתרום בדיוק 111.11 ש"ח ויבקש במפורש את תוכן הפרימיום של האתר יחשף לזוועה הפוטנציאלית, כך שאתם יכולים לתרום בלי לדאוג שתקבלו ממני דוא"לים נפיצים בתגובה.

(כן, הפיגועים חזרו לרחובות ירושלים, רוחות של מלחמה מנשבות בדרום, חוק הנאכבה וועדות הקבלה, כסאו של אסד מתנדנד, קנדה הולכת למערכת הבחירות הרביעית שלה בשבע שנים, וגוגל שינו את הלוגו של כרום, ואני כותב על שטויות כאלו. תאמינו לי שאני סובל מזה יותר.)

6 Replies to “פיצ'ר חדש בלא שומעים”

  1. עוד אני כותב והגיע חיפוש נוסף – דומני שמאותה כתובת אייפי אמריקאית שחיפשה אותי בעירום – ששואל "האם דובי קננגיסר מעשן סמים?". התשובה, לשואל, היא "לא". דובי לא ניסה סמים מאודו. דובי גם שונא סיגריות במידה חריגה למדי. דובי חוטא לעיתים בשתיית אלכוהול, אבל לא יותר מכוסית יין או כוס בירה אחת לערב, ומעולם לא השתכרתי, חרף ניסיון להגיע למצב זה באחד מימי ההולדת שלי לפני כעשור.
    אתם מוזמנים לשאול שאלות אישיות אחרות לגבי כאן, ואשתדל לענות בכנות, אם יבוא לי.

  2. (כישורי הבילוש שלי הובילו אותי לחולרע שחיפש אם אני עושה סמים כדי לבדר אותי. מאונטיז נשלחו למקום מגוריו כדי להביאו למרתפי ה-RCMP.)

  3. שאלה אישית אחרת לגביך: אתה לא חושד שהחיפושים מגיעים מהסטודנטים שאתה מתרגל?

  4. עדי – החיפושים בעברית מן הסתם לא. החיפוש באנגלית הגיע מקליפורניה, אז כנראה שלא. אני חושש שאני לא מתרגל מספיק כריזמטי כדי לגרום למי מהסטודנטים שלי לרצות לראות אותי בעירום.

  5. עתה משחשפת כמה אנחנו הבלוגרים מתענגים על העיון ברשימת החיפושים שהובילו אלינו – יש חשש שהציבור יתמתן, ותיפול עטרת ראשנו. רק היום בבלוג שלי: נשים הרומות, נשים מהוננות, וגם – וזה יש כל שבוע, בחיי – נעלי נייק על עקב.
    (ואני לא מציעה תמונות עירום בגלל היותי אזרחית שומרת חוק המשוכנעת שיש משהו בפקודת בריאות הציבור שאוסר זאת).

  6. אני נגד נשים מהוננות, אבל אתן את חיי להגן על זכותן להונן בכל הופן והתר שנרהה להן. ונאמר המן.

סגור לתגובות.