נתניהו: בלי שרה, הייתי מייסר אתכם בעקרבים!אהוד ברקראשי

תגובות

נתניהו: בלי שרה, הייתי מייסר אתכם בעקרבים! — 4 תגובות

 1. פינגבאק: זו לא שרה » החברים של ג’ורג’

 2. פוסט יפה, במיוחד החלק השני.

 3. סתם תוהה עם העובדה שקצת מוזר שאדם ש"אנשים לא מאמינים לו, לא סומכים עליו, ולפיכך גם לא נותנים לו את החבל הדרוש" נבחר פעמיים לראש ממשלה. אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל זה ממש נראה מהצד שלי כאילו אנשים דווקא כן מאמינים לו, סומכים עליו ונותנים לו חבל.
  זאת אומרת, אני מבין שנתניהו מאוד לחיץ, איך הוא נכנע בקלות ללחץ הציבורי שזעק "בכל מחיר" ושיחרר את גלעד שליט בלי להתחשב בשיקולי ביטחון, שמעתי שגם הרפורמות שהוא העביר בנושא הקיצבאות היו מאוד פופולריות, אנשים הרי מתים על זה שמקצצים להם קצבאות.
  איזה נקבה הביבי הזה.
  ואשתו, סתם הוא אומר שנטפלים אליה, היא זכתה הרי רק בשתי תביעות דיבה על כל מיני שקרים לבנים (תיאורים מפורטים על היחס הנוראי שנתנה למתקיני יס, איך היא צרחה עליהם והתעללה בהם. רק חבל שלזוג נתניהו אין יס בבית), ולכל הסיפור הזה אין שום קשר לישראל היום, ולמאבק העיתונים , ונתניהו הוא חרא של ראש ממשלה כי תמיד כשהוא בשלטון בקושי מתים ישראלים מפיגועי טרור והכלכלה סבבה, ואז זה נראה כאילו הימנים צודקים, וזה אסור שיהיה.

 4. דובי, אתה מפספס. הפרסומים נגד נתניהו הם חלק מהמלחמה של ידיעות מול ישראל היום, וצריך לקרוא את התגובה של נתניהו על הרקע הזה: הוא מנסה להציג את ידיעות כניבזים.
  ה"וילדי" רלוונטי הן בהקשר מה שנאמר לאחרונה על השיבוץ של הילד שלו בצבא, ואולי על רקע דברים שהוא יודע שיתפרסמו בעתיד.