1 באפריל – המיטב

ב-1957, הוכרז בתוכנית של ה-BBC כי תודות לחורף קל והשמדת חיפושית הספגטי, חוואים שוויצריים דיווחו באותה שנה על יבול שיא של ספגטי. התוכנית אף כללה צילומים של חוואים שוויצרים דולים חוטי ספגטי מעצים. בעקבות השידור התקבלו שאלות רבות מצופים כיצד אפשר לגדל ספגטי בבית.

בשוודיה ב-1962 הודיעו בערוץ היחיד ששידר אז, בשחור לבן, כי בזכות טכנולוגיה מיוחדת ניתן יהיה לצפות בשידוריהם בצבע על גבי המקלטים הרגילים על-ידי הלבשת גרבון ניילון על המקלט.

ב-1977 פרסם העיתון הבריטי הגארדיאן מוסף בן שבעה דפים לרגל יום השנה העשירי להיווסדות הרפובליקה הקטנה באוקיינוס ההודי ששמה "סאן סריף", המורכבת משבעה איים בצורת נקודה פסיק. סדרה של מאמרים תיארו את הגאוגרפיה והתרבות של שני האיים המרכזיים, אוט גדולה ואוט קטנה (במקור – Upper Caisse ו-Lower Caisse).

ב-1998 יצאה רשת ברגר קינג בארה"ב עם פרסומת על-גבי עמוד שלם בה הודיעה על המנה החדשה בתפריט שלהם: וופר לאיטרים, המיועד במיוחד ל-32 מיליון האמריקאים השמאליים. לפי הפרסומת, ההמבורגר החדש כולל את אותם הרכיבים כמו הוופר המקורי, אבל הרטבים מסובבים ב-180 מעלות. על פי דיווחי הרשת, הם קיבלו אלפי הזמנות למנה החדשה, כמו גם הזמנות לגרסה הימנית המקורית.

האסטרונום הבריטי פטריק מור הודיע ברדיו ב-1976 שבשעה 9:47 בבוקר, ארוע אסטרונומי חד-פעמי יתרחש, במהלכו פלוטו יעבור בדיוק מאחורי צדק, מה שיגרום לקונסטלציה גרביטציונית שתפחית את כוח המשיכה של כדור הארץ. מור סיפור למאזינים שאם הם יקפצו במקום בדיוק ברגע הנכון, הם ירגישו תחושת ריחוף. מאות אנשים דיווחו שהם חשו בשינוי.

(זאת ועוד, כאן. תודות לסקוט אדמס על הקישור)

3 Replies to “1 באפריל – המיטב”

סגור לתגובות.