משוגעים, תרדו מהאינטרנט!

אני לא מכיר את ירדן לוינסקי. יש לי הרגשה שפגשתי אותו פעם, אבל יכול להיות שאני מבלבל אותו עם ירדן אחר. מעולם לא נעזרתי בשירותיו כפסיכיאטר, כך שאינני יכול להמליץ על טיפול פסיכולוגי אצלו, מעבר לעובדה שאני יודע בודאות שהוא אדם טוב. מה שחשוב זה שאני מכיר את פועלולא רק), ואנחנו בבלוגוספירה אוהבים לעזור, במיוחד אחד לשני, במיוחד כשה"אוייב" הם אנשים שעושים שימוש במיני טכניקות נלוזות שאנחנו היינו מעדיפים שתעבורנה מן העולם.

אז הנה תרומתי למאבק הצודק. אתם מוזמנים להצטרף. וזכרו: זה לא גוגל בומב אם זה למטרה טובה.

2 Replies to “משוגעים, תרדו מהאינטרנט!”

  1. או באמת. אחד הפוסטים של ירדן בעבר היה על היות המדיה החברתית "עדר". לצערי הוא הוכיח את דבריו בכתבה שלו שאתה מצטט. ירדן עושה שימוש ציני ב"אויבים" על מנת לקבל אהדה על סמך עשייה שאינה קשרה לשום דבר ממה שהוא מבקש. השיטה הזו מקובלת אבל לא מקובל מה שהוא עושה.
    אתה יודע כמה אתרים ירדן מפעיל? :) בוודאי שלא. בדקת? כנראה שלא. תריץ חיפוש ברשת ותגלה את המספר האמיתי. הוא הצהיר על אתר אחד שעשה בו ניסיונות לקידום. אבל חיפוש קטן ומצאתי עוד 3… וזה למעט הפרוייקטים שהוא מקדם.
    מבט קצר לטכניקות שהוא עושה מראה שהוא לא רע בכלל בלקשר בין האתרים השונים שלו (אולי תגיד גם על השיטה הזו שלו שהטכניקה הזו אמורה לעבור מין העולם?)
    נראה לי שהוא רץ להתבכיין לחבר'ה… אבל סבבה, הוא השיג את מטרתו הכפולה. האחת הוא שיפר מיקומים ושני – הוכיח שהחומוספירה היא ביצה שכונתית.

סגור לתגובות.