צעיר לנצחאני ואפסי עודראשי

תגובות

צעיר לנצח — 21 תגובות

 1. אני מקווה שהתכוונת ל"זב חוטם", כי זה לא נעים שהחותם זב ומלכלך את הנייר.

 2. יומולדת שמח! מזל טוב והמון לולזים :)

  ובמאמר מוסגר, מזדהה עם הרבה ממה שאתה מתאר (לפחות עם החלק של התלישות המקצועית, לגבי הילדים וזה לא, כי אין לי), לא יודעת אם זו החזרה לארץ (שעדיין לא לגמרי התגברתי עליה, שנתיים אחרי), הסטטוס הסטודנטיאלי או מה בדיוק.

 3. תראה ההשקפה שלך על עולמם של הצעירים, נגוע בהסתכלות פוסט מודרניסטית, שנובעת מעלייתם של כוחות הגמוניים, רגע, על מה לעזאזל אני מדבר.
  מזל טוב! איזה יופי! שתצליח לישון! שיהיה לראש ולא לזנב! איזה קוצי מוצי מתוק (אני יודע שלא ראינו תמונה. יש לו 10 אצבעות? הוא מתוק).

 4. אוה, זה הפוסט יומולדת הכי מגניב ואמיתי שראיתי.

  ומזל טוב.

 5. מה שנאמר על ידי עדי!
  ומזל טוב לנבוקן קטינא.

 6. יומולדת שמח!

  זה מזכיר לי שבהיותי תיכוניסטית קראתי ביקורת על אלבום מיינסטרימי משעמם כלשהו, שעיקרה היה שזוהי מוזיקה לאנשים בני 30 – כן, אתם יכולים להסיק את גילו של הכותב. למרות גילי הצעיר דאז זה עורר בי התנגדות: באמת, זה מה שאתם מאחלים לי בעוד עשור וקצת? את האלבום המשמים הזה? כאילו יש קו בלתי נראה בגמר השנה ה-29 שאחריה אתה נפטר מכל טעם מוזיקלי מוקדם?

 7. בשביל חדשות טובות כאלה שווה לצאת מהרידר ולבוא לכאן :)
  אני מזדהה עם הרבה ממה שכתבת, גם אני לקראת סוף הדוקטורט ועם שני ילדים ועדיין מרגישה צעירה.
  מזל טוב כפול והרבה בריאות ואושר לכל המשפחה. אה, ואם אשתך לא רוצה להניק שתחתום בבקשה כאן וכאן, וכאן.

 8. תודה לכל המאחלים. ונעמה: היא דווקא רוצה. פוסט בנושא ברגע שיהיה לי זמן, אם.

 9. יופי, אני מחכה לפוסט הזה.
  (ולא התכוונתי להכנס לה לחזיה, אני מקווה שזה ברור, רק להתרעם על אי אילו סעיפים בחוק של דני דנון. בכל מקרה שיהיה בהצלחה ושפע חלב)

 10. הי דובי – מזל טוב!

  הלוגו של האייל לבש חג לכבודך ולכבוד נבו.

 11. מזל טוב וברכות.

 12. אני היחידה שלא מסתדר לה בראש איך ב-2001 היית בן 21 וב-2011 אתה כבר בן 33? איך ב-10 שנים עברו לך 12 שנה? מה אני מפספסת פה?

 13. הבנזונה שם באמורי קרא לי זקן. קודם הוא מסמן עיגול גדול סביב למי שנולד בשנים שאחרי מלחמת ששת הימים, ואז הוא הולך להתפלמס עם גדעון אפרת, יליד 1945.