כמה קצרים

1.

יואל ספולסקי כותב על שרות חדש, TripIt.com שמאפשר למשתמש לשלוח אליו את כל האישורים האלקטרוניים של טיסות, מלונות וכיו"ב, והשירות מייצר עבורכם לו"ז מסודר כולל התראות ב-SMS. איכשהו, סוגיית הפרטיות כלל לא עלתה בפוסט הזה. מוזר.

2.

וואו.

[gv data="Jd3-eiid-Uw"][/gv]

(דרך)

3.

אין קישור, כי זה משהו שקראתי בספר. בקנדה לפני אי אלו לא יותר מדי שנים, מישהו נעצר על נהיגה בשכרות. השוטר שעצר אותו הקריא לו את הזכויות שלו כפי שנדרש בחוק וביצע בדיקת אלכוהול שמצאה אותו הרחק מעל הרמת המותרת. במשפט השופט קיבל את טענת הסניגור שמרשו היה כה שיכור בזמן שהקריאו לו את הזכויות שלו, שאין סיכוי שהוא הבין את מה שנאמר לו, ולכן בדיקת השכרות שבוצעה בו אינה חוקית. במילים אחרות, האיש זוכה מעבירת נהיגה בשכרות בגלל שהוא היה שיכור מדי כשתפסו אותו. מבריק.

4.

הילד שלי בשלג

ללא מילים.

5.

ועוד אחת של שלג, סתם כדי שתבינו מה זה שלג אמיתי.

Snowcafe

6.

ואחת אחרונה, לא קשורה לשלג. שני דברים משעשעים לגבי התמונה הזו: האחד הוא שבספריה הזו הוקדש חדר מיוחד ללא לפטופים. השני… נו, נחשו.

image001.jpg

זה איימק מקבוק (התנצלותי הכנה בפני המוני מעריצי ג'ובס שקוראים בלוג זה), אגב. מאוד פופולריים פה, משום מה (גם בבלוג, עושה רושם. פריקים!).

7 Replies to “כמה קצרים”

  1. כמו שהעירו לפני, איימק זה בטח לא (איימק הוא מחשב שולחני).
    זה מקבוק או מקבוק פרו (זה לא אייבוק ישן- ללפטופ בתמונה יש MagSafe שלא היה קיים באייבוקים הישנים).

  2. 1. דובי, זה בדיוק מה שחשבתי עליו כשקראתי את הפוסט של יואל/ג'ואל. איך זה לא מפריע לו? מה גם שהוא טוען שהתהליך אוטומטי, והם מצידם לא מבטיחים שאדם לא יקרא את הטפסים שאתה שולח (אחרי הכל, מה הם עושים כשטופס לא עובר parsing בצורה תקינה?).

    6. דובי, אתה פשוט לא מספיק גיק מחשבים – אפילו אני, שמעולם לא השתמשתי במק, יודע להבדיל בין מותג הניידים למותג הנייחים של אפל :-)

    4. ואיזה כיף לכרמל!

סגור לתגובות.