2 ידיעות 2 חדשות

משהו שכמעט באמת ראיתי בטלוויזיה:

דני קושמרו: "אז מה זו שפעת העופות?"

משנה למנכ"ל משרד החקלאות (או משהו כזה): "זו שפעת. של עופות. כלומר, זו שפעת, שיש לעופות. אני רוצה להדגיש את הנקודה הזו, כי זה לא לגמרי ברור לציבור. שפעת העופות זה עופות, שיש להן שפעת."

קושדני: "תודה רבה. אמנון אברמוביץ', מה דעתך על הראיון של נאסראללה?"

פרשננו לענייני מה שבא לי לדבר עליו אברמוביץ': "נאסראללה דיבר על תקופה של שבועיים שלושה. מה פירוש שבועיים שלושה? מדובר על פרק זמן של בין 14 ל-21 יום, היינו בערך בין חצי לשלושת רבעי חודש, או, אפשר להגיד, הזמן שבין הכנת החמין לשחרור הגואל".

One Reply to “2 ידיעות 2 חדשות”

  1. נו זה לא חדש, המטרה של חברת החדשות היא למשוך מהדורה של 5 דקות למשך זמן השידור ולמלא את המשבצת בתוכן.
    זה מזכיר לי דברים שאיני רוצה לזכור, למשל את תחילת סיקורי הפיגועים, בהם רוני דניאל או משה נוסבאום (אני מקווה שזכרתי נכון את שמות הפרשנים) חוזרים בוריאציות שונות על המילים שאומרות שאין להם שום מידע, כאשר המטרה היא, מאז שיש ערוץ 10, היא לשמור את הצופים בערוץ ולמנוע מהם לעבור לערוץ המתחרה וזאת ע"י דיבור בלתי פוסק והעמדת פנים שיש תוכן לדברים.
    כאשר התגייסתי לצבא, שמתי לב שמדובר בתופעה כלל ישראלית, כאשר קצינים מסויימים מסוגלים למשוך הרצאה או נאום למשך הזמן שהוקצב להם מבלי לומר שום דבר חדש, אלא בעיקר לחזור ולהכפיל את את המשפטים ולהוסיף להם נפח (זכורה לי במיוחד הרצאה של 15 דקות על החשיבות בשמירה על יישור קו בעת קו סריקת הבוקר בקורס החובשים, אשר תוכנה היה מספיק אולי ל-3 דקות של שיחה, אבל הכניסה לחדר האוכל התעקבה ברבע שעה, והיה צריך למלא את הזמן הזה איכשהו).

סגור לתגובות.