תודה ועדכון

השבועיים האחרונים היו חוויה די מדהימה עבורי. העובדה שבעזרתכם צברתי כמעט 14,000 ש"ח בתרומות קטנות עבור קמפיין הבחירות שלי הפתיעה אותי, למרות שמלכתחילה ניסיתי לשמור על אופטימיות. אז רציתי להודות באופן פומבי לכל התורמים (תודה אישית תשלח לתורמים מעל 50 ש"ח בהמשך).

14,000 ש"ח זה מגניב. אבל אתם יודעים מה ממש מגניב? מליארד דולר, לא, סתם. 14,000 ש"ח זה לגמרי ממש מגניב. אבל אם בכל זאת אתם עדיין רוצים לתרום לקמפיין שלי ולעזור לי להגיע לכנסת, יש כמה דברים שעדיין אפשר לעשות.

ראשית, עדיין אפשר לתרום כספית, באמצעות העברה בנקאית לח-ן 093-04171693 ע"ש דב קננגיסר – בחירות מקדימות למפלגת העבודה, בבנק איגוד (קוד בנק: 13), סניף רחובות, או באמצעות משלוח המחאה ע"ש דב קננגיסר בדואר לרחוב ש. בן ציון 44, רחובות. (לתשומת לבכם: כל התרומות חייבות להיות גלויות וידווחו כחוק למבקר המדינה שיפרסם אותן באתר האינטרנט שלו. התרומה המקסימלית המותרת, אם תהיתם, היא ע"ס 10,000 ש"ח).

שנית, אפשר להרשם להתנדב עבורנו. אנחנו ניצור אתכם קשר כאשר יהיה צורך במתנדבים.

שלישית, אפשר להזמין אותנו לחוגי בית. אם אתם מכירים חברי מפלגת העבודה ויכולים לארגן עבורנו מפגש אצלכם, צרו איתנו קשר.

בנוסף, אפשר לעזור לנו להשתלב במפגשים שמארגנים הסניפים. נכון לעכשיו מתוכננים לי שני מפגשים שכאלו – ברמת השרון וברחובות, ואני מנסה להשתלב במפגש נוסף בדרום תל-אביב ואחד בנצרת. אם אתם חברי המפלגה בישוב אחר, אני ממליץ לכם לפנות למזכיר הסניף ולבקש להזמין אותי ואת יהונתן למפגש עם חברי הסניף.

ולבסוף, אפשר כמובן להמשיך ולהפיץ את שמענו בקרב כל בעל זכות הצבעה שאתם מכירים. אפשר להפנות אותם לעמוד הבית המשותף שלנו, למצע שלי, ו/או לעמוד הפייסבוק שלנו. אם אתם רוצים חומרים מודפסים להפיץ או לתלות – פלאיירים, פוסטרים וכן הלאה, צרו איתנו קשר ונדאג לשלוח אותם אליכם.

אנחנו נכנסים לישורת האחרונה של המרוץ, וכל סיוע הוא קריטי לקמפיין. הפריימריס יערכו ב-27 בנובמבר. אם אתם רוצים לראות אותי ואת יהונתן בכנסת, עכשיו הזמן לעשות משהו בנידון. תודה!